Latest News वोनस शेयर तथा लाभांस प्रस्तावसूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Branch Amritgunj
(Office Code : 077) Bara
Phone: 053-551066
Fax: 053-551066
Email: amritgunj.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Raj Kumar Mahato
2. Branch Bariyarpur
(Office Code : 079) Bara
Phone: 053-551101
Fax: 053-551101
Email: bariyarpur.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
3. Branch Bharatpur
(Office Code : 086) Chitwan
Phone: 056-521612/ 525799/528758
Fax: 056-521831
Email: bharatpur.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Aik Prasad Upadhyay
4. Branch Birgunj
(Office Code : 074) Ghantaghar Birgunj
Phone: 051-528501/ 521601/ 521001
Fax: 051-523098
Email: birgunj.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sailendra Prasad Bajgain
5. Branch Chandranigahapur
(Office Code : 081) Rautahath
Phone: 055-540651/ 540751
Fax: 055-540211
Email: chandranigahapur.branch@adbl.gov.np
6. Branch Garuda
(Office Code : 082) Rautahath
Phone: 055-565116
Fax: 055-565116
Email: garuda.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Prasad Sapkota
7. Branch Gaur
(Office Code : 080) Rautahath
Phone: 055-520116/ 521416
Fax: 055-520255
Email: gaur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Tirtha Raj Paudel
8. Branch Gunjanagar
(Office Code : 087) Chitwan
Phone: 056-591313
Fax: 056-592476
Email: gunjanagar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Baburam Devkota
9. Branch Hakimchowk
(Office Code : 093) Hakim Chowk Chitwan
Phone: 056-528709/526553
Fax: 056 526055
Email: bharatpur2.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dinesh Babu Nepal
10. Branch Hetauda
(Office Code : 085) Main Road Makawanpur
Phone: 057-522868/ 523393/ 521583
Fax: 057-525056
Email: hetauda.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Prasad Gajurel
11. Branch Kalaiya
(Office Code : 075) Bara
Phone: 053-551060/ 550259
Fax: 053-550011
Email: kalaiya.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Anil Kumar Yadav
12. Branch Kantirajpath
(Office Code : 083) Kantiraj Path Makawanpur
Phone: 057-520338/ 523137
Fax: 057-521193
Email: hetauda.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Nur Prashad Gautam
13. Branch Madi
(Office Code : 088) Chitwan
Phone: 056-695108
Fax: 056-695108
Email: madi.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Kumar Upreti
14. Branch Narayangadh
(Office Code : 089) Pulchok Chitwan
Phone: 056-571068 / 571579
Fax: 056-521997
Email: narayanghat.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Shambhu Paudel
15. Branch Nijgadh
(Office Code : 076) Bara
Phone: 053-540453
Fax: 053-540453
Email: nijgadh.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
1 | 2 |