Latest News वोनस शेयर तथा लाभांस प्रस्तावसूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Branch Aarughat
(Office Code : 176) Gorkha
Phone: 064-410066
Fax: 064-410067
Email: aarughat.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Jagadish Aryal
2. Branch Bagar
(Office Code : 165) Kaski
Phone: 061-28883/523531
Fax: 061-533445
Email: bagar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mahesh Prasad Paudel
3. Branch Baglung
(Office Code : 182) Baglung
Phone: 068-520166/522175
Fax: 068-520286
Email: baglung.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Purushottam Parajuli
4. Branch Beni
(Office Code : 186) Myagdi
Phone: 069-520166
Fax: 069-520175
Email: beni.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
5. Branch Besisahar
(Office Code : 178) Lamjunj
Phone: 066-520166
Fax: 066-520453
Email: besishahar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Nabaraj Satyal
6. Branch Bhorletar
(Office Code : 179) Tanahu
Phone: 066-410027
Fax: 066-410027
Email: bhorletar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Hari Prashad Paudel
7. Branch Bhotewodar
(Office Code : 180) Bhotewodar
Phone: 066-400027
Fax: 066-400028
Email: bhotewodar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Rajendra Raj Regmi
8. Branch Chapakot
(Office Code : 247) Chapakot 0 0 0

Manager: Mr. Dipendra Pokharel
9. Branch Chipledhunga
(Office Code : 167) Pokhara Kaski
Phone: 061-539126
Fax: 061-539127
Email: chipledh.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
10. Branch Damauli
(Office Code : 168) Tanahu
Phone: 065-560166
Fax: 065-560586
Email: damauli.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Kumar Shrestha
11. Branch Dumre
(Office Code : 170) Tanahu
Phone: 065-580192
Fax: 065-580191
Email: dumre.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Pabitra Raj Paudel
12. Branch Gagangauda
(Office Code : 166) Talchok Kaski
Phone: 061-561233/ 561723/561777
Fax: 061-560055
Email: gagangauda.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Bhim Prashad Subedi
13. Branch Galyang
(Office Code : 172) Syanjha
Phone: 063-460279
Fax: 063-460079
Email: galyang.branch@adbl.gov.np
14. Branch Gorkha
(Office Code : 175) Gorkha
Phone: 064-420166
Fax: 064-420460
Email: gorkha.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mohan Kumar Thapa
15. Branch Hatiya
(Office Code : 183) Baglung
Phone: 068-620030 0
Email: hatiya.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Hari Prasad Kafle
1 | 2 |