Latest News वोनस शेयर तथा लाभांस प्रस्तावसूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Branch Attariya
(Office Code : 234) Kailali
Phone: 091-551087
Fax: 091-550510
Email: attariya.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Janak Raj Joshi
2. Branch Baitadi
(Office Code : 238) Baitadi
Phone: 095-520166
Fax: 095-520166
Email: baitadi.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dihar Dev Pandey
3. Branch Bajhang
(Office Code : 231) Bajhang
Phone: 092-421054
Fax: 092-421054
Email: bajhang.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Navaraj Budha
4. Branch Bajura
(Office Code : 230) Bajura
Phone: 097-541021
Fax: 097-541037
Email: bajura.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Lal Bahadur Kathayat
5. Branch Bhajani
(Office Code : 220) Kailali
Phone: 091-580187
Fax: 091-580166
Email: bhajani.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
6. Branch Budar
(Office Code : 229) Doti
Phone: 094-690332
Fax: 094-410002
Email: budar.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
7. Branch Campus Road
(Office Code : 219) Campus Road Kailali
Phone: 091-522541/ 524148
Fax: 09-520954
Email: dhangadhi.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Jagadish Prasad Panta
8. Branch Dadeldhura
(Office Code : 237) DadelDhura
Phone: 096-410366
Fax: 096-410166
Email: dadeldhura.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Chakra Bir Bhandari
9. Branch Darchula
(Office Code : 240) Darchula
Phone: 093-420301/420166
Fax: 093-420166
Email: darchula.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Saroj Kumar Maharjan
10. Branch Dhangadhi
(Office Code : 225) Ratopul Dhangadi Kailali
Phone: 091-526628/ 524503
Fax: 091-523262
Email: dhangadhi.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dambar Singh Guru
11. Branch DodharaChandani
(Office Code : 235) Kanchanpur
Phone: 099-400005
Fax: 099-400005
Email: dodharachadani.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Krishna Nand Joshi
12. Branch Hasuliya
(Office Code : 221) Kailali 0 0
Email: hasulia.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Man Bahadur Sing
13. Branch Jhalari
(Office Code : 245) Kanchanpur
Phone: 099-540222
Fax: 099-540221
Email: jhalari.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Lok Raj Ojha
14. Branch Lamki
(Office Code : 249) Lamki Kailali 0 0 0

Manager: Mr. Pankaj Chapagain
15. Branch Mahendranagar
(Office Code : 236) Kanchanpur
Phone: 099-523394/ 524064
Fax: 099-523395
Email: mahendranagar.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Siva Prasad Bastola
1 | 2 |