Latest News वोनस शेयर तथा लाभांस प्रस्तावसूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Branch Aambari
(Office Code : 019) Morang
Phone: 021-580149
Fax: 021-580049
Email: jhurkiya.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Manoj Kumar Khawas
2. Branch Barju
(Office Code : 025) Sunsari
Phone: 021-470038
Fax: 021-470038
Email: ramganj.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ugraswn Kha Tharu
3. Branch Bhadrapur
(Office Code : 005) Jhapa
Phone: 023-455331/455057
Fax: 023-455331
Email: bhadrapur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dev Narayan Kharel
4. Branch Bhojpur
(Office Code : 032) Bhojpur
Phone: 029-420166
Fax: 029-420166
Email: bhojpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dirgha Jung Limbu
5. Branch Biratchowk
(Office Code : 015) Biratchok Morang
Phone: 021-546771/545753
Fax: 021-546770
Email: indrapur.branch@adbl.gov.np
6. Branch Biratnagar
(Office Code : 016) Biratnagar Morang
Phone: 021-522438/538261
Fax: 021-526031
Email: biratnagar.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Tanka Prashad Bhattarai
7. Branch Birtamod
(Office Code : 006) Birtamod Jhapa
Phone: 023-541200/ 542800
Fax: 023-540800
Email: birtamod.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Yam Lal Poudel
8. Branch Chainpur
(Office Code : 033) Sankhuwasabha
Phone: 029-570166
Fax: 029-570166
Email: chainpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dhundi Raj Dahal
9. Branch Chuhandanda
(Office Code : 250) Chuhandanda, Terhathum 0 0

Manager: Mr. Gokul Prasad Sapkota
10. Branch Damak
(Office Code : 008) Jhapa
Phone: 023-585096/580471
Fax: 023-580104
Email: damak.branch@adbl.gov.np

Manager: Mrs. Harka Maya Chauhan Jyoti
11. Branch Dhankuta
(Office Code : 030) Dhankuta
Phone: 026-520421
Fax: 026-520416
Email: dhankuta.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Tek Bahadur Shrestha
12. Branch Dharan
(Office Code : 027) Sunsari
Phone: 025-533054/526572
Fax: 025-526571
Email: dharan.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Durga Prashad Dahal
13. Branch Dhulabari
(Office Code : 004) Dhulabari Morang
Phone: 023-561371/560277
Fax: 023-560166
Email: dhulabari.branch@adbl.gov.np
14. Branch Duhabi
(Office Code : 028) Sunsari
Phone: 025-540702
Fax: 025-541445
Email: duhabi.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Yem Bahadur Shrestha
15. Branch Gauradaha
(Office Code : 242) Gauradaha Jhapa
Phone: 023-480325
Fax: 023-480326
Email: gauradaha.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
1 | 2 | 3 |