Latest News वोनस शेयर तथा लाभांस प्रस्तावसूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Branch Beltar
(Office Code : 048) Udaypur
Phone: 035-440329
Fax: 035-440329
Email: beltar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Govinda Mishra
2. Branch Bodebasain
(Office Code : 038) Saptari
Phone: 031-446048
Fax: 031-446048
Email: bodebarsain.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ganga Ram Yadab
3. Branch Chisapani
(Office Code : 252) Chisapani, Khotang 0 0

Manager: Mr. Shanti Ram Bhattarai
4. Branch Diktel
(Office Code : 049) Khotang
Phone: 036-420166
Fax: 036-420166
Email: diktel.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Raman Rai
5. Branch Gaighat
(Office Code : 046) Udaypur
Phone: 035-420166/420096
Fax: 035-420166
Email: gaighat.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Santosh Kumar Karki
6. Branch Golbazar
(Office Code : 241) Golbazar
Phone: 033-540227
Fax: 033-540399
Email: golbajar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mrs. Tara Kumari Chaudhari
7. Branch Hanumannagar
(Office Code : 040) Saptari
Phone: 031-580077
Fax: 031-580077
Email: hanumannagar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sunil Kumar Shaha
8. Branch Kalyanpur
(Office Code : 037) Saptari
Phone: 031-540435
Fax: 031-540153
Email: kalyanpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Pramod Chaudhari
9. Branch Kanchanpur
(Office Code : 036) Saptari
Phone: 031-560474/560077
Fax: 031-560816
Email: kanchanpur.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
10. Branch Katari
(Office Code : 047) Udaypur
Phone: 035-450513/450466
Fax: 035-450466
Email: katari.branch@adbl.gov.np
11. Branch Lahan
(Office Code : 045) Siraha
Phone: 033-560147/ 561343/561649
Fax: 033-560302
Email: lahan.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mohan Kumar Rai
12. Branch Mirchaiya
(Office Code : 043) Siraha
Phone: 033-550348
Fax: 033-550005
Email: mirchaya.branch@adbl.gov.np
13. Branch Okhaldhunga
(Office Code : 050) Okhaldhunga
Phone: 037-520118
Fax: 037-520118
Email: okhaldhunga.branch@adbl.gov.np
14. Branch Rajbiraj
(Office Code : 039) Rajbiraj Saptari
Phone: 031-521041/523071
Fax: 031-520385
Email: rajbiraj.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mukesh Kumar Singh
15. Branch Salleri
(Office Code : 051) Solukhumbu
Phone: 038-520449
Fax: 038-520209
Email: salleri.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dilli Bahadur Karki
1 | 2 |