Latest News सूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचना१० अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनादशौ साधरण सभा सम्बन्धी सूचना
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Banking Office Rajbiraj
(Office Code : 039) Rajbiraj Saptari
Phone: 031-520235 / 521364
Fax: 521041
Email: rajbiraj.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Paramananda Mishra
2. Banking Office Siraha
(Office Code : 042) Siraha
Phone: 033-520470
Fax: 520070
Email: siraha.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mohammd Nasrul
3. Branch Office Beltar
(Office Code : 048) Udaypur
Phone: 031-560329 0
Email: beltar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Govinda Mishra
4. Branch Office BodeBasain
(Office Code : 038) Saptari
Phone: 031-520750 0
Email: bodebarsain.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ganga Ram Yadab
5. Branch Office Diktal
(Office Code : 049) Khotang
Phone: 036-420166
Fax: 420166
Email: diktel.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dhundi Raj Dahal
6. Branch Office Gaighat
(Office Code : 046) Udaypur
Phone: 035-420096
Fax: 420166
Email: gaighat.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Santosh Kumar Karki
7. Branch Office Golbazar
(Office Code : 241) Golbazar
Email: golbajar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Sebak Yadab
8. Branch Office Hanuman Nagar
(Office Code : 040) Saptari
Phone: 031-580077 0
Email: hanumannagar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Srikanta Lal Shah
9. Branch Office Kalyanpur
(Office Code : 037) Saptari
Phone: 031-522498 0
Email: kalyanpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sunil Kumar Shaha
10. Branch Office Kanchhanpur
(Office Code : 036) Saptari
Phone: 031-560474
Fax: 560077
Email: kanchanpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Kishor Chaudhari
11. Branch Office Katari
(Office Code : 047) Udaypur
Phone: 035-550307 0
Email: katari.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Negeshwor Chaudhary
12. Branch Office Lahan
(Office Code : 045) Siraha
Phone: 033-560147
Fax: 560302
Email: lahan.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Chandra Yadab
13. Branch Office Mirchaiya
(Office Code : 043) Siraha
Phone: 033-550348
Fax: 550005
Email: mirchaya.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Madan Raj Chapagain
14. Branch Office Okhaldhunga
(Office Code : 050) Okhaldhunga
Phone: 037-520118
Fax: 520118
Email: okhaldhunga.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sudip Bhakta Acharya
15. Branch Office Salleri
(Office Code : 051) Solukhumbu
Phone: 038-520209
Fax: 520209
Email: salleri.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mandip Koirala
1 | 2 |