Latest News सूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे १२ अैां साधारण सभा सम्पन्न, १५.०५३% लाभांश तथा ६%बाेनश शेयर दिनेप्रेस बिज्ञप्ति २०७५
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
Division Head
Department Name Telephone Personal Email Address Office Email Address
Agriculture And SME Mr. Babu Kaji Thapa 4252353  babukaji.thapa@adbl.gov.np sme.div@adbl.gov.np
Central Training Institute (Director) Mr. Tanka Prasad Bhattarai 6635268   adbl.cti@adbl.gov.np
Company Secretariat Mr. Him Lal Paudyal 4262620 himlal.paudyal@adbl.gov.np cs@adbl.gov.np
Compliance
Mr. Prakash Kandel  4262708 prakash.kanel@adbl.gov.np compliance_66@adbl.gov.np
Corporate Banking Office Mr. Saroj Kumar Shah 4212975 saroj.sah@adbl.gov.np ramshahpath.banking@adbl.gov.np
Credit
Mr. Min Raj Pokharel 4253819 minraj.pokharel@adbl.gov.np credit.divn@adbl.gov.np
Credit Monitoring & Recovery
Mr. Sushil Humagain  4249494 sushil.huma@adbl.gov.np creditrecovery.divn@adbl.gov.np
Digital Banking  Mr. Basu Adhikari 4251537 basu.adhikari@adbl.gov.np ebanking.divn@adbl.gov.np
Finance & Accounts
Mr. Krishna Nakarmi 4252358  krishna.nakarmi@adbl.gov.np finance.divn@adbl.gov.np
General Service Mr. Shankar Kumar Aryal  4262613 shankar.aryal@adbl.gov.np gsd.divn@adbl.gov.np
Human Resource Management Mr. Nirmal Prasad Upadhyay  4219241 nirmal.upadhyay@adbl.gov.np hrm.adbl@adbl.gov.np
Information Technology Mr. Pappu Babu Shrestha  4250737 pappu.shrestha@adbl.gov.np it.divn@adbl.gov.np
Internal Audit & Inspection Mr. Prem Kumar Shrestha  4242145 prem.shrestha@adbl.gov.np iaudit.divn@adbl.gov.np
Legal
Mr. Nirmal Raj Koirala  4246175 nirmal.koirala@adbl.gov.np legal.divn@adbl.gov.np
Marketing and Branch Management Mr. Ajay Kumar Rimal 4263387  ajaya.rimal@adbl.gov.np bod.divn@adbl.gov.np
Office of Gratuity Fund Management Mrs. Sarita Dahal  4242144 sarita.dahal@adbl.gov.np rfmo@adbl.gov.np
Planning Mr.  Narayan Prashad Nepal  4252354   planning.divn@adbl.gov.np
Risk Management Mrs. Neeku Acharya 4250736 neeku.acharya@adbl.gov.np rm.divn@adbl.gov.np
Internal Inspection & Monitoring
Mr. Uddhav KC   udhdab.kc@adbl.gov.np iim.divn@adbl.gov.np
Treasury
Mr. Sudeep Dahal  4260453 sudip.dahal@adbl.gov.np treasury.divn@adbl.gov.np